Ke každé objednávce Vám přibalíme malý dárek ❤

YODEYMA Kent

Kód: 102
Novinka
1 hodnocení
399 Kč –18 %
Active man 50ml
399 Kč –18 % 329 Kč
Skladem

YODEYMA KENT s charakteristikou vůně Dolce Gabbana K by Dolce & Gabbana

Patříte mezi lídry společně s YODEYMA KENT, aromatická dřevitá vůně pro všechny, kteří jdou vlastní cestou, vůně která dá jasně najevo, že jste muž se silným charakterem a přirozeným charisma. Aromatická dřevitá vůně pro všechny, kteří jdou vlastní cestou. Osloví muže, kteří si nadevše váží své rodiny a respektují tradice.

Smyslné citrusy, které dozrály pod sicilským sluncem vás povzbudí svou energii kterou nabyly v proslulém místě pravých mužů. Tuto jedinečnou energii doprovází kořeněný jalovec a šťavnaté aroma červeného pomeranče. Úvodní svěžest se po chvíli snoubí s tóny aromatické levandule, muškátu a šalvěje. Na pozadí ucítíte mužné akordy cedrového dřeva, vetiveru a pačuli, které vás budou provázet až do úplného závěru.

Hlava: jalovcové bobule, krvavý pomeranč, citrusy
Srdce: šalvěj, levandule, citrusy, geránium
Základ: cedrové dřevo, vetiver, pačuli

Druh vůně: aromatická, ovocná, dřevitá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhotrvající smyslový zážitek parfémů YODEYMA Kent zajišťuje vysoká koncentrace esenciálních olejů a nejčistších silic. To vše najdete v nadčasovém a velice moderním flakonu.


O značce YODEYMA Paris

YODEYMA PARIS vyrábí vlastní vůně s vonnou kompozicí světových značek s 99.9% podobností vůně. Parfémy YODEYMA PARIS jsou inspirovány vůněmi, které používají jiné světové značky. Jakékoliv odkazy na jména nebo značky mají čistě popisnou funkci, aby usnadnily identifikaci vůně. Ochranné známky a názvy uvedené při vůni patří jejich příslušným vlastníkům. Kdo si koupí parfém YODEYMA PARIS, koupí si originální parfém YODEYMA PARIS.